BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Onarım ve Güçlendirme Çalışmaları Devam Eden Okul Binalarını İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, güçlendirme ve onarım çalışmaları devam eden Kültür İlkokulu, Kültür Ortaokulu, Vakıfbank Anadolu Lisesi ve Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edip devam eden çalışmaları inceledi.
İl Müdürümüz Onarım ve Güçlendirme Çalışmaları Devam Eden Okul Binalarını İnceledi

Depreme karşı güçlendirme çalışması devam eden Kültür İlkokulunu ve Kültür Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, dış cephe yalıtım ve depreme karşı güçlendirme inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Devam eden çalışmaların yeni eğitim öğretim yılı öncesinde bitirilmesini istedi.

Daha sonra Vakıfbank Anadolu Lisesine geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulda yapılan tadilat ve dönüşüm çalışmaları hakkında yetkililerinden bilgi alıp çalışmalardaki son durumu yerinde inceledi.

Son olarak Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulun bakım ve onarıma alınan yemekhane ve konferans salonu binasında incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmalar hakkında okul idaresinden bilgi aldı.

Okul binalarındaki çalışmaları yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Veysel DİREK eşlik etti.

18-08-202118-08-202118-08-202118-08-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.