BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, Okul Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Kuyubaşı İlkokulunu ve Dicle İlkokulunu ziyaret etti.      
İl Müdürümüz, Okul Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak Kuyubaşı İlkokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okul ziyaretinde okuldaki çalışmalar hakkında Okul Müdürü Şükrü ADSAN'dan bilgi aldı. Sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; öğrencilerle sohbetinde öğrencilerin maske, mesafe ve temizlik konularında son derece özen gösterdiklerinden dolayı kendilerini tebrik etti.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Kuyubaşı okulu ziyaretinin ardından Dicle İlkokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Ömer OBUT'tan devam eden yüz yüze eğitim hakkında bilgi aldı, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Okul ziyaretleri Sağlık Bakanlığının ve Bakanlığımızın belirlediği temizlik kurallarına gösterilen hassasiyet için her iki okulun okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür eden KURTARAN, gerekli hassasiyetin özenle devam etmesini istedi.

13-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.