BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, Okul Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Erköklü Köyü İlkokulunu, Zorköy Ortaokulunu ve Mobil Ortaokulunu ziyaret etti.      
İl Müdürümüz, Okul Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak Erköklü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulda bir dizi incelemelerde bulunup okuldaki çalışmalar hakkında Okul Müdürü Mehmet Emin ERTUĞRUL'dan bilgi aldı. Sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Erköklü okulu ziyaretinin ardından Zorköy Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Şehmus DÖĞER'den devam eden yüz yüze eğitim hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre ders işledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN son olarak Mobil Ortaokuluna geçerek burada bir dizi incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Yılmaz URAL'dan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle ders işledi.

05-11-202005-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.