BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Kurtaran, Sevgi Eli Projesi Kapsamında Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Müdürlüğümüzün özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik hazırladığı 'Sevgi Eli Projesi' kapsamında eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.
İl Müdürümüz Kurtaran, Sevgi Eli Projesi Kapsamında Eğitim Gören Öğrencileri Ziyaret Etti

Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ni ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, RAM Müdürü Mustafa ÇAKAN'dan proje ile ilgili bilgi alıp öğrencilerle bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarette Şube Müdürü Emrullah ASLAN, Ömer TOPRAK ve Abdurrahim KUSEN de hazır bulundu.

Sevgi Eli Projesi; Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği ile Çocuk Evleri bünyesindeki özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik yaş ve gelişim özellikleri dikkate alınarak öğrencilere yönelik Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Görevli uzmanlarca bilişsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve akademik eğitimler verildi.

Proje kapsamında hazırlanan destek eğitim programları 01/03/2021 - 29/06/2021 tarihleri arasında Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nde başarıyla uygulanmış, önümüzdeki eğitim öğretim yılı itibariyle öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda devam edecektir.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.