BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz 'Kitap Okuma Halkaları'nda Gençlerle Buluştu

Batman Petrolkent Gençlik Merkezi 'Kitap Okuma Halkaları'na programına konuk olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, kitap okuma halkasına katılan gençlerle bir araya gelip Jules Payot'un 'İrade Terbiyesi' adlı kitabını gençlerle birlikte tahlil etti.
İl Müdürümüz 'Kitap Okuma Halkaları'nda Gençlerle Buluştu

Batman Petrolkent Gençlik Merkezinde düzenlenen 'Kitap Okuma Halkaları' programına katılarak gençlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN bu haftanın konusu olan Fransız Yazar Jules Payot'un 'İrade Terbiyesi' adlı kitabını üzerine gençlerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, kitap okuma halkalarına katılan gençleri kitap okuma azminden dolayı kutladı.

Batman Petrolkent Gençlik Merkezini Gençlik Merkezi Müdürü Osman Veysel ÖZDAŞ ve gençlik liderlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, 'Kitap Okuma Halkaları' etkinliğinin ardından Petrolkent Gençlik Merkezi tarafından yapılan çeşitli etkinliklerinde başarılı olan gençlere madalya ve ödüllerini düzenlenen törenle verdi.

05-04-202105-04-202105-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.