BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gönüllü Öğretmelerle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN; köy okullarını güzelleştirme çalışmalarında bulunan gönüllü öğretmenlerle buluşup kendilerine teşekkür belgesi verdi.
İl Müdürümüz Gönüllü Öğretmelerle Buluştu

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla köy okullarını güzelleştirme ve ihtiyaç duyulan okullara kütüphane kazandırma çalışmaları ile öğrencilere ihtiyaç duydukları öğretim materyalleri ve giyim gibi yardım çalışmalarını gönüllü yapan öğretmenleri makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN öğretmenlerle bir süre sohbet edip yaptıkları güzel çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Öğretmenleri gönüllü olarak gösterdikleri gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik edip onlara teşekkür belgesi verdi.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; "Değerli genç öğretmen arkadaşlar kimsenin sizden böyle bir talebi olmadığı halde gönüllü olarak bir araya gelerek köy okullarımızı boyadınız, öğrencilere kitap okuma ortamı oluşturmak için kütüphane oluşturdunuz ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu çalışmaları gönüllü yaptığınız bu çalışmalar toplumda bir örneklik oluşturmakta. Öğretmenliğin eğitici görevi yanı sıra topluma doğru rol model olma ve örneklik teşkil etme gibi bir görevi de olmalı. Sizler de bu gaye ile bir araya gelerek hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle güzel çalışmalar yaptınız. İşte bu bir örnekliktir. Bu güzel işlerde, hayırda yarışmaktır. Bu örnekliğimizi daha da arttırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben hepinize çok teşekkür ediyorum, göstermiş olduğunuz gayret ve başarılı çalışmalardan dolayı sizi tebrik ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN de hazır bulunduğu ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN gönüllü öğretmenlere teşekkür belgeleri verip kitap hediye etti. Gönüllü öğretmen grubu ziyaretin ardından Müdürlüğümüzün Kitap Okuma Noktasını ziyaret ettiler.

27-05-202127-05-202127-05-202127-05-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.