BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN' in Eşi Sayın Ebru ŞAHİN ile birlikte Fen Lisesi'ni ziyaret edip öğrencilerle bir araya geldiler.
İl Müdürümüz Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve Valimiz Hulusi Şahin'in Eşi Sayın Ebru ŞAHİN, ziyaret sırasında öğrencilerin hazırlamış olduğu müzik dinletisine katıldılar.

Müzik dinletisinin ardından öğrencileri tebrik eden İl Müdürümüz Sayın KURTARAN: "Kıymetli Öğrenciler, yeteneklerinizi çok güzel bir şekilde sergilediniz. Bu güzel müzik dinletisinden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu tür yeteneklerinizi öğretmenlerinizin destekleriyle geliştirerek çok daha iyi bir seviyeye geleceğinize inancım tamdır. Fen lisemizin bu tür sportif, sosyal ve kültürel alandaki faaliyetlerde ön plana çıkması bizleri sevindiriyor. Bu alandaki çalışmalarımızı azimle sürdürerek birçok alanda çok başarılı çalışmalar elde edeceksiniz." dedi.

Müzik dinletisinin ardından okulu gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulda yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü İsmet ÜRÜT'ten bilgi aldı.

15-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.