BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz DYK ve Telafide Ben de Varım Kurslarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Ortaokul 8. sınıf öğrencileri için açılan Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kursunu (DYK) ve Telafide Ben de Varım eğitim programlarının devam ettiği Âdem İlkkılıç ilkokulu, Âdem İlkkılıç Ortaokulu, Yavuz Selim İlkokulu ve Yavuz Selim Ortaokullarını ziyaret edip kursa katılan öğrencilerle bir süre sohbet etti.   
İl Müdürümüz DYK ve Telafide Ben de Varım Kurslarını Ziyaret Etti

Okul ziyaretlerinde Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yapıldığı ve Telafide Ben de Varım eğitim programlarının devam ettiği sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, idareci ve öğretmenlerden devam eden kurslar hakkında bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden KURTARAN, onlara kitap okumalarını tavsiye edip kitap ve tişört hediye etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KURTARAN: "Sevgili öğrenciler, Bakanlığımız tarafından başlatılan ve 27 Ağustos'ta sona erecek olan yaz destekleme ve yetiştirme kursuna katılarak kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için göstermiş olduğunuz bu çabanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Yaz destekleme ve yetiştirme kurslarının ardından 6 Eylül'de yeni eğitim öğretim sezonuna yine maske, mesafe ve hijyen tedbirlerimizi alarak eskiden olduğu gibi yüz yüze eğitime başlayacağız. Sizlerde bizlerde yeniden okullarımıza kavuşmanın mutluluğu içindeyiz.  

Sevgili öğrenciler, bilgi en büyük değerdir ve var olan her şey bilgiyle değerlenir. Sizde önümüzdeki eğitim sürecinde kendinizi bilgiyle yetiştirerek hedeflediğiniz en iyi okullarda okuyacak ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Kendinize, çevrenize, topluma ve insanlığa faydalı birer fert olmak için bu çok çalışacak ve bu çalışmaları yaparken de aynı zamanda verimli bir şekilde kitap okuyacaksınız." dedi.

Yapılan ziyaretlerde İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a Şube Müdürleri Abdurrahim KUSEN ve Murat YAĞMUR eşlik etti.

20-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-202120-08-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.