BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Devam Eden Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, güçlendirme çalışmaları ve tadilatı devam eden Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu ve Vakıfbank Anadolu Lisesini ziyaret edip devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
İl Müdürümüz Devam Eden Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

İlk olarak depreme karşı güçlendirme çalışması yapılan Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, devam eden dış cephe yalıtım ve depreme karşı güçlendirme inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerinden bilgi alıp çalışmaların zamanında tamamlanmasını istedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra Vakıfbank Anadolu Lisesine geçerek burada yapılacak olan tadilat ve dönüşüm çalışmaları hakkında okul idarecilerinden ve yetkililerinden yapılan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Okul inşaatları incelemesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN ve Basın - Medya Koordinatörü Hüseyin DEMİR eşlik etti.

02-06-202102-06-202102-06-202102-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.