BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz, Demirlipınar Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, okul ziyaretleri kapsamında Demirlipınar Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
İl Müdürümüz, Demirlipınar Köyü İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, ilk olarak Batman Merkeze bağlı Demirlipınar köyü ilkokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okula gelişinde Okul Müdürü Yusuf ÇELİK tarafından karşılandı. Okulda bir dizi incelemelerde bulunup okul hakkında Okul Müdürü ÇELİK'ten bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, minik öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrenciler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı.

İlkokul ve okul öncesi sınıf ziyaretinin ardından Demirlipınar Ortaokuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Okul Müdürü Mehmet Nuri BIÇAKÇI'dan okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğretmenlerle bir süre sohbet etti.  Sağlık Bakanlığının ve Bakanlığımızın belirlediği temizlik kurallarına gösterilen hassasiyet için her iki okulun okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür eden KURTARAN, gerekli hassasiyetin özenle devam etmesini istedi.

30-10-202030-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.