BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlüğümüz ve YEDAM İş Birliği Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) arasında bağımlılık ile mücadele konusunda iş birliği toplantısı yapıldı.
İl Müdürlüğümüz ve YEDAM İş Birliği Toplantısı Yapıldı

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Emrullah ASLAN, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa ÇAKAN ve Bağımlılıkla Mücadele İl Eğitim Ekibi (TBM Formatörleri); Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve YEDAM iş birliğiyle yapılacak bağımlılık ile mücadele faaliyetleri üzerine toplantı yaptı.

 Toplantıda, Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı faaliyetlerinde Yeşilay ve YEDAM desteğinin alınması, YEDAM'da psikolojik destek gören bağımlıların rehabilite aşamasında; akademik, spor, resim, müzik gibi dallarda eğitim verilmesi süreçlerinde il Milli Eğitim Müdürlüğünün destek vermesi, okullarımızda Yeşilay kulüplerinin aktifleştirilmesi ve bu kulüplerin faaliyetlerinde Yeşilay ve YEDAM'ın destek olması konularında iş birliği yapılması kararlaştırıldı.

25-01-202125-01-202125-01-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.