BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ MÜDÜRÜMÜZ, KALEMYÂR DERGİSİ YAYIN VE DÜZELTİ KURULU ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Müdürlüğümüzün çıkardığı Kalemyâr Öğretmen Dergisinin yayın ve düzelti kurulu ile bir araya geldi.  
İL MİLLİ MÜDÜRÜMÜZ, KALEMYÂR DERGİSİ YAYIN VE DÜZELTİ KURULU ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN ve derginin yayın ve düzelti kurulunda yer alan öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, Batmanlı öğretmenlerimizin edebiyat, kültür ve sanat dergisi Kalemyâr'ın ilk sayısı sonrası değerlendirme toplantısında derginin çıkarılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimizde görev yapan kalemi yar edinmiş değerli öğretmenlerimizle dergimizin ilk sayısını çıkarmış bulunmaktayız. Kalemi yar edinen öğretmenlerimizin edebiyat, kültür ve sanatta kendilerini ifade etmelerine olanak sağlayacak olan 'Kalemyâr' öğretmen dergimiz okuma merakı içinde olan herkesi buluşturacaktır.

Bu dergimiz; ilimizde görev yapan öğretmenlerimiz için edebi, felsefi, kültürel, sosyal, sanatsal ve eğitim öğretim süreçleriyle ilgili yazılarını  paylaşacakları bir platform olmuştur.

Ben tekrar emeği geçen herkese teşekkür eder, dergimizin yeni sayılar ile okuyucularla buluşmasını temenni ederim." dedi.

24-02-202124-02-202124-02-202124-02-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.