BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MAHMUT KURTARAN'IN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MAHMUT KURTARAN'IN 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

Eğitim, toplumsal yaşamımıza yön vermede, geleceğe yönelik adımlarımızı daha sağlam atmada ve ülkemizin farklı alanlar da başarıya ulaşmasında vazgeçilmez bir öğedir. Bizlerde, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın geleceğe hazırlanması hususunda idarecilerimizden öğretmenlerimize, bütün maarif kadromuzla köklü ilim geleneğimizi ihya edebileceğimiz, geleceğin nesillerini yarınlara en iyi şekilde hazırlayabileceğimiz, ilmi, fikri, sosyal, kültürel ve manevi alanlarda gelişimlerini sağlayabileceğimiz bir eğitim öğretim yılı geçirmek için bütün hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz.

Sevgili Öğrenciler,

Uzun süredir sizlerden ayrı kalan okullarımızın tekrar neşeli seslerinizle buluştuğunu görmek bizlere büyük bir mutluluk yaşattı. Okul bahçelerimizde, koridorlarımızda ve sınıflarımızda sizlerin sesini duymak en büyük mutluluk kaynağımız oldu. Bu mutluluk tablosunun devam etmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Bu mutluluğun devam etmesi için Bakanlığımız ve Sağlık Bakanlığı arasında hazırlanan rehber kapsamında gerekli tüm tedbirleri aldık.

Sevgili Öğrenciler,
Bizler sizin bu mutluğunuzun devam etmesi ve sağlıklı bir şekilde eğitime devam etmeniz için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Sizlerden tek istediğimiz bol bol kitap okuyarak, çalışarak, araştırarak kendinizi en güzel şekilde yetiştirmenizdir. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Atacağınız başarılı adımlara ülkemizin bilim seviyesini çok daha iyi yerlere getireceğinize yürekten inanıyorum. Bu konuda bizler ve öğretmenleriniz sizlere güveniyor ve inanıyoruz.

Değerli Meslektaşlarım,

Geçtiğimiz yıl maarif camiası olarak eğitim noktasında gösterdiğiniz özverili gayret neticesinde ilimiz adına elde etmiş olduğumuz başarıların yeni eğitim öğretim yılında da artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu süreçte çocuklarımız için en güvenli kişiler olacağınıza yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim-öğretim yılının; her biri ayrı ayrı birer eğitim neferi olan öğretmenlerimize, yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerimize ve öğrencilerimizi geleceğe hazırlama konusunda bizlerin en büyük destekçisi olan velilerimize, kısacası tüm eğitim camiamıza hayırlar getirmesini en kalbi duygularla temenni ediyorum.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.