BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Emniyet Müdürü Sayın KIRAÇ'tan EBA Destek Noktalarına Tablet

Batman İl Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ'ın katkılarıyla iki ilkokulumuza ve bir ortaokulumuza EBA Destek Noktası kuruldu.
İl Emniyet Müdürü Sayın KIRAÇ'tan EBA Destek Noktalarına Tablet

Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Sıtkı Abdioğlu İlkokulu ve Petrolkent Ortaokulunda EBA destek noktalarının kurulumu için Batman İl Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ tarafından tablet bağışlandı. Okulları ziyaret eden Batman İl Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, kurulan EBA Destek noktalarının öğrencilere hayırlı olmasını dilediler. Yaşanan küresel salgın nedeniyle halen devam eden uzaktan eğitim sürecinde EBA'dan ders çalışma imkânı bulamayan öğrencilere bu imkânı sağlamak amacıyla kurulan EBA Destek Noktaları ile öğrenciler ders çalışma ve canlı derslere katılma imkânı buluyorlar.

Yapılan tablet bağışı için Batman İl Emniyet Müdürü Sayın Köroğlu KIRAÇ'a teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Tüm dünyanın olumsuz etkilendiği bu salgın döneminde hediye ettikleri tabletlerle üç tane daha okulumuzda EBA Destek Noktasının açılmasına katkı sağlayan İl Emniyet Müdürümüz Sayın Köroğlu KIRAÇ'a çocuklarımız adına teşekkür ediyorum." dedi.      

25-09-202025-09-202025-09-202025-09-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.