BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İdareci ve Okul Müdürlerine “Değerler Eğitimi” Bilgilendirme Toplantısı

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan “Değerler Eğitimi Komisyonu” ilk bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İdareci ve Okul Müdürlerine  “Değerler Eğitimi” Bilgilendirme Toplantısı

Batman Gazi Erkek İmam Hatip Anadolu Lisesi, konferans salonunda gerçekleşen toplantıya, Milli Eğitim Bakanlığı Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı M. Baki ÖZTÜRK, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Şafi ÖZPERK, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı. Toplantının açış konuşmasının ardından, Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı M. Baki ÖZTÜRK, “Değerler Eğitimi” konusunda yaklaşık 2 saat süren bir konuşma yaptı. Konuşmasında “Değerler Eğitimi” ve değerlerin toplum ile birey üzerinde etkili olmasının yöntemini verdiği örneklerle anlattı. Toplantı sonunda bir teşekkür konuşması yapan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı M. Baki ÖZTÜRK ve tüm idarecilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Değerlerimiz medeniyetimizin en önemli zenginliğidir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Değerlerimiz olmazsa olmazlarımızdandır. Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanımız, medeniyetimizin güzellikleri olan değerlerimizi ile batının ortaya koyduğu gelişimin, sentezlenmiş halini güzel örneklerle bize anlattı. Bunu hep birlikte gördük, gerçektende biz değişirsek her şey değişir. Müdürlüğümüz ve tüm idareci arkadaşlarım buna yürekten inanıyor. Yürüttüğümüz çalışmalarda daima değişikliğe ve yenilikçiliğe açık, kendimizi değiştirerek başladığımız yolda, başarıya ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Ben Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanımıza, yoğun programına rağmen, davetimizi kırmayıp teşrif ettiği için ve değerli engin bilgilerini bizimle paylaştığı için, şahsım, kurumun ve idareci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.