BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ Şenliği

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliği düzenledi.
İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ Şenliği

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen, ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliğine, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, bazı okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilim Şenliğinde, öğrenciler kurulan stantlarda projelerini sergilediler.  Onlarca eserin sergilendiği Bilim şenliğinin açılış kurdelesini Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Mehmet Naci Şemdinoğlu birlikte keserek gerçekleştirdiler. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Hadi Altın, ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ şenliği ile ilgili Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yılmaz ve Şemdinoğlu’na bilgi verdi.

Daha sonra öğrencilerin projelerinin sergilendiği stantları tek tek gezen, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir Yılmaz, Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Abdulvahap Hınç öğrencilerden projeleri ile ilgili bilgi aldılar.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.