BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerden Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Hayırsever vatandaşların katkılarıyla temin edilen kırtasiye malzemesi, 1. Sınıf öğrencilerine dağıtıldı.
Hayırseverlerden Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Batman’da bir ASM’de görev yapan Dr. Burhan Tekin’in, üniversiteden arkadaşı Leyla Tekbulut  öncülüğünde, İstanbul’da yaşayan bir grup hayırseverin katkılarıyla,  temin edilen kırtasiye malzemesi öğrencilere dağıtıldı. İhtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Dr. Burhan Tekin’e gönderilen kırtasiye malzemesi, Bağlar Mahallesinde bulunan Bağlar ilkokulunda, Milli Eğitim Müdür Vekili Zübeyir Yılmaz ve Dr. Burhan Tekin’in katılımıyla dağıtıldı. Kırtasiye dağıtımında kısa bir konuşma yapan  Milli Eğitim Müdür Vekili  Zübeyir Yılmaz; “duyarlı vatandaşların bu anlamlı katkısı, sevgili öğrencilerimizi sevindirdiği kadar, bizi de sevindirmekte. Bu organizasyonda emeği geçen başta Dr. Burhan Tekin olmak üzere herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Dr. Burhan Tekin ise  böyle bir organizasyonda  bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.  Okul Müdürü Seyfettin Badur  ve öğretmenler de hayırsever vatandaşlara teşekkür ettiler. Son olarak İstanbul’dan gönderilen kırtasiye malzemesi 1. Sınıfta okuyan 200  öğrenciye dağıtıldı.

Öğrencilere dağıtılan kırtasiye paketlerinde defter kalem boya malzemesi makas ve benzeri kırtasiye malzemesi bulunuyor.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.