BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasankeyf'te Okul Ziyaretleri Yapıldı

Müdürlüğümüz Şube Müdürleri okul ziyaretleri kapsamında Hasankeyf ilçesindeki okullarımızı ziyaret edip öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldiler.
Hasankeyf'te Okul Ziyaretleri Yapıldı

İlk olarak merkez Mezopotamya ve Gazi Mesleki Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Şube Müdürleri Murat ŞAHİN ve Emrullah ASLAN, öğretmenlerle bir araya gelip yapılan çalışmalar hakkında öğretmenlerden bilgi aldılar.

 Daha sonra Hasankeyf Saklı Köyü ilkokulunu ziyaret eden Şube Müdürleri Murat ŞAHİN ve Emrullah ASLAN, öğretmen ve idarecilerle bir araya gelip salgın döneminde öğrencilere yönelik yapılabilecek etkinlik, çalışmalar, dersler ve motivasyon gibi konularda sohbet ettiler. Şube Müdürleri özellikle bu süreçteki özveri ve aktif çalışmalarından dolayı okul yönetici ve öğretmenlerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN adına teşekkür ettiler.

Şube Müdürleri ŞAHİN ve ASLAN son olarak Hasankeyf ilçe Milli Eğitim Müdürü Ali TANRIVERDİ ve Şube Müdürleri ile bir araya gelip Hasankeyf Atatürk İlkokulunda açılması planlanan Özel Eğitim Sınıfında da incelemede bulundular.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.