BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Hafızlık Belirleme Sınavı' Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Batman İl Müftülüğü arasında yapılan protokol kapsamında örgün eğitim ile beraber hafızlık sınıflarında hafızlık eğitimi alacak öğrencileri belirleyecek 'Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı' yapıldı.
'Hafızlık Belirleme Sınavı' Yapıldı

'Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı'nın yapıldığı 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Hasan Keskin'den sınav ile ilgili bilgi aldı. Sınavın yapıldığı sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencilerle sohbet edip kendilerine başarılar diledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a ziyaretinde Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ eşlik etti

 

15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunda yapılan 'Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı' sonucunda başarıları olan öğrenciler hafızlık sınıflarında ders almaya hak kazanacaklar.

Yapılan hafızlık sınavı ile ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: " Bugün Erkek Hafızlık programına alınacak öğrencilerin belirleneceği hafızlık sınavı yapıldı. Bu sınavla belirlenecek öğrencilerimiz 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulumuzda örgün eğitimlerini aksatmadan hafızlık eğitimi alacaklar. Öğrencilerimizin Kur'an-ı Kerim öğrenme sevdalarında onlara destek olan velilerimize ve bu çalışmada destekleri ile yanımızda olan İl Müftülüğümüze teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize Hafızlık yolunda başarılar diliyorum." dedi.

 22-06-202022-06-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.