BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gültepe İlkokulunda Şenlik ve Kermes

Gültepe ilkokulunda, Gülen Çocuklar Şenliği ve yardıma muhtaç öğrenciler yararına yardım kermesi yapıldı.
Gültepe İlkokulunda Şenlik ve Kermes

Okul bahçesinde kurulan oyun parkında Öğrenciler gün boyu devam eden etkinlikte; oyun oynadı, palyaço ve maskotlar ile eğlendi, müzik eşliğinde dans etti, sürpriz şovları izledi ve yüzleri boyandı, yapılan hediye çekilişinde talihliler hediyelerini aldı. Bunun yanısıra yardıma muhtaç öğrenciler yararına düzenlenen yemek kermesinde öğrenci velileri ve çevre sakinlerinin yoğun ilgisini gördü. Velilerin katkıları ile hazırlanan yemekler satışa sunuldu, elde edilen gelir yardıma muhtaç öğrencilere harcanacak.

Gültepe ilkokulunda gerçekleşen etkinliğe katılan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, veli ve çocuklarla sohbet etti, çocukların sevincini paylaştı. Hediye kazanan öğrencilere hediyelerini veren Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, misafirlere yönelik yapmış olduğu konuşmada, etkinlik boyunca görülen birlik ve beraberliğin önemini vurguladı. Çelik ayrıca etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.