BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdür YILMAZ Batman’da

Bir günlük çalışma ziyareti kapsamında Batman’a gelen Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Ali YILMAZ; “Müdür değişimleri okullarımıza dinamizm getirdi” dedi
Genel Müdür YILMAZ Batman’da

Çalışma ziyareti kapsamında Batmana gelen MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Ali YILMAZ ve MEB Özel Eğitim ve Kaynaştırma  Daire Başkan Seyfettin TORAMAN ilk olarak öğretmen evinde bazı okul idarecileriyle düzenlenen toplantıya katıldılar.

 

            Toplantının açış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ” Sayın Genel Müdürümüzü ve Özel Eğitim Daire Başkanını ilimizde görmekten büyük memnuniyet duyduk. Batman’ ı eğitim alanında daha ileriye taşımanın gayreti içindeyiz. Bu konuda Sayın Bakanımızın desteklerini daima yanımızda hissettik” diye konuştu.

            Batman’a eğitim sorunlarını yerinde görmek ve ilimizi daha yakından tanımak bir günlük çalışma ziyareti için gelen Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç.Dr.  Ali YILMAZ, Batman’a ilk kez geldiğinin belirterek “Batman’ı umduğumdan daha gelişmiş ve modern buldum. Batman çok genç nüfusuyla güvenli bir geleceğe hızla adım atmaktadır” diyen YILMAZ Sayın Bakan ile Müsteşarın selamlarını getirdiğini belirterek,” Hepimiz bu çarkın dişlileriyiz. Sistemde bize yüklenen görevleri yerine getirmek zorundayız. Bu yıl ilk kez yapılan müdürlük değerlendirmesiyle okullarımıza bir yenilik ve dinamizm gelmiştir. İl içi öğretmen rotasyonunu bu yıl gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Buraya gelerek bizimle birlikte olduğunuz için size teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

            Genel Müdür ile birlikte Batman’a gelen Seyfettin TORAMAN ise;  Batman’ da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu, Batman’ın eğitim alanında gelişmesi için ellerinden gelen tüm gayretleri sarfettiklerini söyledi.        Öğretmen evinde gerçekleşen toplantı sonrası 19 Mayıs ve Hürriyet Mahallesinde bulunan okulları ziyaret edip öğretmen ve öğrencilerle sohbet ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.