BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdür Gül Çalışma Ziyareti Kapsamında İlimizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL bir günlük çalışma ziyareti kapsamında Batman'a geldi.
Genel Müdür Gül Çalışma Ziyareti Kapsamında İlimizi Ziyaret Etti

Çalışma ziyareti kapsamında ilimize gelen Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir GÜL'ü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve Milli Eğitim İdarecileri karşıladı. Genel Müdür GÜL ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ile bir süre makamda görüştü. Daha sonra Genel Müdür GÜL ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Halk Eğitim Merkezleri müdürleriyle müdürlük katında bulunan toplantı salonunda bir araya geldiler. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın kısa selamlama konuşmasıyla başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Bu toplantıyı başkanlığınızda tertip etmekten onur duyuyoruz. Bu yoğun iş programınız içerisinde bize bu kıymetli vaktinizi ayırdığınız için çalışma arkadaşlarım adına size şükranlarımı arz ediyorum. Hayat boyu öğrenme bizim medeniyetimizin, kültürümüzün sorumluluğundadır. Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Hayat boyu öğrenme ile ilgili istediğimiz düzeye gelmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Örgün eğitim konusunda da çok yoğun bir çalışma sürdürüyoruz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın konuşmasının ardından Batman'da olmaktan mutlu olduğunu belirten Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü GÜL İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Halk Eğitim Merkezleri müdürlerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Genel Müdür GÜL toplantı sonrası İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ile birlikte Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne geçerek burada eğitimin devam ettiği atölyeleri ziyaret etti. İdareci ve usta öğreticilerden bilgi alan GÜL, bir süre kursiyerlerle sohbet edip merkezden ayrıldı.

18-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.