BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Meslek’te l. Bahar Şenliği

Batman Gazi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi l. Bahar Şenliği okul bahçesinde gerçekleşti.
Gazi Meslek’te l. Bahar Şenliği

Hasankeyf yolu üzerinde bulunan okul bahçesinde gerçekleşen, l. Bahar Şenliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Sağlık İl Müdürü Dr. İhsan Bodakçı, Batman Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Hakan Pamukçu, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Vecheddin Acar, Gençlik Spor İl Müdür vekili Halil Çöl, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Aslan, Şube Müdürleri, bazı okul müdürleri, öğretenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.  Batman Gazi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Abdulvahap Aslan, katılımcılara l. Bahar Şenliği ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaptı.

Bahar Şenliği folklor ekibinin halk oyunları gösterisi ile başladı, ardından açılış kurdelesi kesildi. Kesilen açılış kurdelesinin ardından resim ve fotoğraf sergisi ile kitap standı gezildi. Sağlık sınıfı öğrencilerinin mesleki becerilerini sergiledikleri sağlık stantları gezildi. Gün boyu devam eden l. Bahar Şenliğinde, futbol turnuvası final maçı, Bireysel spor aktiviteleri, bay bayan 100 metre koşu, duvar boyama ve resim, ses yarışması konser yer aldı.

Ayrıca, Batman Gazi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri l. Bahar Şenliği kapsamında, İHH’nin yurt geneli sürdürdüğü,  ‘İyilikte Yarışan Sınıflar’ projesi kapsamında geliri yetim çocuklar yararına kullanılacak kermes de yer aldı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.