BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Lisesinde Kariyer Günleri ve Etkili İnsan Paneli

Fen Lisesinde öğrencilere yönelik düzenlenen ‘Kariyer Günleri ve Etkili İnsan’ konulu panelde öğrencilere Genetik Bilimi anlatıldı.
Fen Lisesinde Kariyer Günleri ve Etkili İnsan Paneli

Fen Lisesi konferans salonunda gerçekleşen ‘Kariyer Günleri ve Etkili İnsan’ paneline İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Şirin Temiz, Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Panelin açılışında kısa bir konuşma yapan Fen Lisesi Müdürü Mehmet İsen, gerçekleştirdikleri panele katılarak katkı sunan Abdullah Gül Üniversitesi Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Baran’a ve kendilerini yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecilerine teşekkür etti.

Fen Lisesi tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri ve Etkili İnsan’ paneli kapsamında Abdullah Gül Üniversitesi Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Baran tarafından ‘’Genetik Bilimi ile Uluslararası Genetik Bilimi’nin Yeri’’ hakkında dinleyicilere bilgi verildi.  Düzenlenen panele öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Temiz, Batman’a gelerek öğrencilere genetik bilimini anlatan Prof. Dr. Baran’a teşekkür etti. 

02-12-201602-12-201602-12-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.