BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenleri ile Fatih Projesi Değerlendirme Toplantısında bir araya geldi.
Fatih Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 ‘’Teknoloji çok önemli ama doğru kullanılmazsa zararlıdır.’’ diyen, Kurtaran; Okullarımızda Fatih Projesi kapsamında kurulan etkileşimli tahtalarımız var, çocuklarımızın bundan azami derecede faydalanması için sizlere çok iş düşüyor. Fatih Projesi dünyanın en pahalı projelerinden biri ve bu projenin en önemli ayaklarından biri de EBA’dır(Eğitim Bilişim Ağı). Eğer biz çocuklarımıza EBA’yı en verimli şekilde kullandırabilirsek, çocuklarımız da Fatih Projesi’nden en iyi şekilde faydalanmış olacak.  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak EBA’nın öğrenci ve velilere tanıtımı için ‘’EBA Tanıtım Günleri’’ düzenlemeyi planlıyoruz. Bu amaçla, sizlerle ve okullarımızda görevli Rehber Öğretmenlerimizle ayda bir toplantı yapacağız.” diye konuştu.  Kurtaran, konuşmasının ardından öğretmenlerin talep ve önerilerini dinledi. Toplantı BT İl Koordinatörü Ömer Çiftçi’nin bilgilendirme sunumuyla devam etti.

 28-10-201628-10-201628-10-201628-10-2016

 


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.