BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Çalıştayı Sona Erdi

Bakanlığımız 2023 vizyon belgesinin İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Ve Yönetimi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından gönüllü öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning Çalıştayı sona erdi.
eTwinning Çalıştayı Sona Erdi

Halk Eğitim Merkezinde 14-15 Ocak tarihlerinde gerçekleşen eTwinning Çalıştayını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, çalıştaya katılan ve eTwinning eğitimi alan öğretmenlere katılım sertifikalarını verdi. Çalıştayın gerçekleşmesinde emeği geçen eTwinning il temsilcisi Nagehan RÜZGAR ve çalıştaya ev sahipliği yapan Halk Eğitim Merkezi (HEM) idarecilerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, gönüllü olarak eTwinning eğitimi alan öğretmenleri kutlayıp yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diledi.

Çalıştayda gönüllü öğretmenlere, temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama, kalite etiketi ve Web 2.0 araçlarını kullanma konularında uygulamalı eğitimler verildi. Çalıştaya katılan öğretmenlerimizin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımlarının sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımıza faydalı olmaları amaçlandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, eTwinning çalıştayı sertifika töreninin ardından Halk Eğitim Merkezinin üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik açtığı hazırlık kurslarını da ziyaret edip gençlerle bir süre sohbet etti. Kurs ziyaretinde HEM Müdürü Bilal Serik ve öğretmenlerden kurslar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, gençlere üniversiteye hazırlık sürecini çok iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

15-01-202015-01-202015-01-202015-01-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.