BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Atölye Çalışması Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi tarafından gönüllü öğretmenlere yönelik "eTwinning Atölye Çalışması" yapıldı.
eTwinning Atölye Çalışması Yapıldı

Müdürlüğümüz hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen ve iki gün süren "eTwinning Atölye Çalışması" Şube Müdürü Bilgiye PALA'nın açış konuşması ile başladı. Program YEĞİTEK-Ulusal Destek Servisi İl Koordinatörleri Sorumlusu Dr. Hülya BAL'ın çevrim içi görüşmeyle öğretmenlerimizi selamlaması ile devam etti.

Atölye çalışmasında öğretmenlere, temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama, kalite etiketi ve Web 2.0 araçlarını kullanma konularında uygulamalı eğitimler verildi. Atölyeye katılan öğretmenlerimizin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımlarının sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımıza faydalı olmaları amaçlandı.

 eTwinning İl Kordinatörü Nagehan RÜZGAR ve ilimizde eTwinning projesi yapan Kevser SEVİNÇ ve Süleyman ANIK'IN eğitmen olarak yer aldığı atölye çalışması sertifika töreni ile sona erdi.

07-10-202007-10-202007-10-202007-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.