BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Personel İl İçi Yer Değişikliği

Engelli Personel İl İçi Yer Değişikliği
Engelli Personel İl İçi Yer Değişikliği

        Engelli Personel İl İçi Yer Değişikliği, İlgili mevzuatına göre alınan sağlık kurulu raporunda en az yüzde kırk oranında engelli olduğu belirtilen memurlar ile ağır engelli raporlu eşi veya bakmakla yükümlü olduğu birinci derece kan hısımları bulunan memurlar engellilik durumundan kaynaklanan gerekçelere dayalı olarak yer değiştirme talebinde bulunabilirler. Bu kapsamda eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışındaki hizmet sınıflarda görev yapan engelli personelden adaylıkları kaldırılmış olanlar bir defaya mahsus olmak üzere istedikleri İlçe emrine  kadro imkanları ( norm durumu) dikkate alınarak  yer değiştirmeleri yapılacaktır. 

        Bu kapsamda 24/12/2014 - 31/12/2014 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Başvuru dilekçesi ve Engelli Sağlık Kurulu Raporunun bir sureti ile 31/12/2014 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakaları Atama Şubesine elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.