BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğlence Parkında Çocuklar Gün Boyu Eğlendi

    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk parkında, çocuklar için eğlence parkı kurdu.
Eğlence Parkında Çocuklar Gün Boyu Eğlendi

Hafta sonu çocuklara gün boyu doyasıya eğlenme olanağı sağlayan eğlence parkına akın eden çocuklar unutulmaz bir gün yaşadılar.  Atatürk parkında kurulan eğlence parkına akın eden çocuklar unutulmaz bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı anısı yaşadılar. Gün boyu çocukların eğlenmelerine açık olan eğlence parkını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik çocuklarla sohbet etti onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.  Çelik, sevgili çocuklarımızın topluca eğlenmelerini, unutulmaz bir bayram yaşamalarını istedik diye konuştu. 

 Çocukların sevinci, bizimde sevincimizdir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Atatürk parkında sevgili çocuklarımıza, gönüllerince oynayıp, hep birlikte eğlenmeleri için, bir günlük eğlence parkını kurdurduk. Sabahın erken saatlerinden itibaren, sevgili çocuklarımız aileleriyle birlikte buraya gelerek, eğlence parkında eğlendiler. Eğlence parkımızda inanıyorum ki, sevgili çocuklarımız gönüllerince eğlendiler. Çocukların sevinci, bizimde sevincimizdir” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in, Atatürk parkında kurulan eğlence parkına yaptığı ziyarette, kendisine Şube Müdürü Beşir Tileği eşlik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.