BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimspor Voleybolda Bölgesel Lig Yükselme Maçlarına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Eğitimspor Kulüp Başkanı Sayın Mahmut KURTARAN, müdürlüğümüz bünyesinde faaliyetlerini yürüten "Eğitimspor Kulübü" Voleybolda Bölgesel Lig maçlarına katıldı.
Eğitimspor Voleybolda Bölgesel Lig Yükselme Maçlarına Katıldı

2008 yılından bu yana futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, kort tenisi, satranç branşlarında faaliyetlerini sürdürmekte olan Eğitimspor Kulübümüz ilimizi bölgesel ve Türkiye Şampiyonalarında başarıyla temsil etmektedir. Yetiştirmiş olduğu sporcular ülkemizin köklü kulüplerinde oynama imkânı sağlamıştır.

Eğitimspor Kulübü kendi bünyesinde yetiştirmiş olduğu sporcularla, 10-13 Haziran tarihleri arasında İlimizde düzenlenen ve Voleybol federasyonu faaliyet programında yer alan Bölgesel Lig müsabakalarına bayan ve erkek takımlarıyla katılım sağlayarak müsabakalarda başarılı sonuçlar elde etti.

19 Mayıs Kapalı Spor salonunda oynanan maçları İl Milli Eğitim Müdürümüz ve Eğitimspor Kulüp Başkanı Sayın Mahmut KURTARAN da izledi. Maçlar öncesi müsabakalara katılan tüm takımlara başarı dileyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN müsabakalarda görevli hakem ve federasyon temsilcilerine sporcular adına teşekkür etti.

14-06-202114-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.