BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimspor Genç Kızlar Basketbol Liginde Şampiyon

Genç Kızlar Basketbol Yerel lig müsabakaları final maçını, farklı kazanan Eğitimspor il şampiyonu oldu. 
Eğitimspor Genç Kızlar Basketbol Liginde Şampiyon

Grubunda oynadığı tüm maçları kazanıp, finalde güçlü rakibi Belediyesporu 80-19 gibi farklı bir skorla yenen, Eğitimspor Genç Kız Basketbol Takımı, müsabakaları şampiyon olarak  tamamladı. Final maçını izleyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, karşılaşmanın sonunda Eğitimspor Genç Kızlar Basketbol takımını kutladı, sporculara madalyalarını ve şampiyonluk kupasını verdi. İkinci olan Belediyespor Basket Takımına ise madalya ve kupasını Gençlik Spor İl Müdürü Vekili Halil ÇÖL verdi.

 Sevgili gençler sizi kutluyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Başarıyı yakalamada ortaya koyduğunuz mücadele ve bize yansıttığınız heyecan için teşekkür ediyorum. Yerel ligde genç kızlar basketbol il şampiyonu olmanız, sadece bizi değil, tüm eğitim camiasını mutlu ettiğine inanıyorum. İlimizi Malatya ilinde düzenlenecek olan, bölge müsabakalarında temsil edecek olmanızda, ayrı bir mutluluk. Sizin bölge şampiyonasında da başarı göstereceğinize inanıyorum. Bu başarıda emeği geçen idareci, öğretmen, antrenör ve size destek olan ailelerinize de teşekkür ediyorum” dedi.

 Şampiyon olan Eğitimspor Kız takımı, 17 - 21 Mart 2015 tarihleri arasında Malatya ilinde düzenlenecek olan, bölge müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

 

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.