BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimcilere 'Eğitimde Drama Teknikleri Kursu'

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN 'Eğitimde Drama Teknikleri Kursu'nu ziyaret edip kursa katılan öğretmenlere başarı diledi.
Eğitimcilere 'Eğitimde Drama Teknikleri Kursu'

Batman Anadolu Lisesinde açılan 'Eğitimde Drama Teknikleri Kursu'na ilimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan öğretmen ve idareciler olmak üzere 60 eğitimci katılıyor. Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer NAYCİ ve Eğitici Öğretmen Selda DOĞAN 28-22 Kasım tarihleri arasında katılımcılara  'Eğitimde Drama Teknikleri Kursu' verecekler. Kursun verildiği Batman Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN kurs ile ilgili idarecilerden bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden KURTARAN kursa katılan öğretmen ve idarecilere başarı diledi. 

 İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli öğretmen arkadaşlarım hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında göreceğiniz drama eğitimin verimli bir şekilde geçirmenizi arzu ediyoruz. Eğitimin verilmesi için ilimize gelen değerli hocalarımıza da teşekkür ediyorum. " diye konuştu. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a ziyaretinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci ŞEMDİNOĞLU eşlik etti.

18-11-201918-11-201918-11-201918-11-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.