BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Spor Tenis Takımı ÇELİK’i Ziyaret Etti

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Kulüpler Arası Tenis Turnuvasına katılan Eğitim Spor takımı, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i ziyaret etti.
Eğitim Spor Tenis Takımı ÇELİK’i Ziyaret Etti

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Kulüpler Arası Tenis Turnuvasında, ilimize üçüncülük kazandıran Eğitim Spor Kız tenis takımı ve öğretmenlerini makamında kabul eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı. Ziyarette turnuva ile ilgili bilgi veren Beden Eğitimi Öğretmeni ve Tenis İl Temsilcisi Ali BEDÜK; “Türkiye´nin 17 ilinden 92 erkek, 42 kız olmak üzere, toplam 134 sporcunun katıldığı turnuvada 36 takım yarıştı. 22 Eylülde başlayan turnuva, 27 Eylülde sona erdi. Eğitim Spor kız takımı olarak bölge turnuvasında üçüncü olduk” dedi.

17 ilin katıldığı tenis turnuvasında Batman’ı başarıyla temsil ettiniz ve üçüncülüğü kazandırdınız sizi kutluyorum diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Hoş geldiniz, teniste takım olarak Batman’ı başarıyla temsil ettiniz. Bu başarınız sizin için gelecekte güzel bir anı ve öğrenci arkadaşlarınıza örnek olacak. Sizi kutluyorum Batmanlı gençlerimiz imkânsızlıklara rağmen ülke ve uluslar arası turnuvalarda dereceler getirmeye başladılar. Tenis sporu toplumda hızla yayılan, gençlerin ilgi gösterdiği  bir spor. Biz sizin yanınızdayız, başarınız bizi gururlandırdı. Bu başarınızın akademik hayatınıza da yansıyacağına inanıyorum. Batmanlı öğrencilerimiz gerçekten çok istekli, Batman’da bir enerji ve potansiyel var, gençlere imkân verilirse her fırsatta başarabileceklerini gösteriyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığının iş birliği ile son yıllarda farklı ve geleneksel spor dallarında imkânlar oluşturuluyor. Bizde okullarımızda öğrencilerimizin, bu tür imkânlardan yararlanmaları için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

Gerçekleşen ziyarette Eğitim Spor takımına eşlik eden Tenis Federasyonu Temsilcisi Erkan BEYAZITLI, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’e, turnuva süreci içindeki katkılarından dolayı teşekkür edip plaket takdim etti.  Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, ziyaretin sonunda Öğrencilere çeşitli hediyeler verdi toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Eğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret EttiEğitim Spor Tenis Takımı ÇELİKi Ziyaret Etti

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.