BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Eğitim Rehberim Öğretmenim' Projesi Başladı

Batman Eğitim Akademileri 'Kültür, Sanat ve Spor Akademisi' kapsamında öğrencilere yönelik hazırlanan ''Eğitim Rehberim Öğretmenim'' projesi başlatıldı.
'Eğitim Rehberim Öğretmenim' Projesi Başladı

Batman Eğitim Akademileri 'Kültür, Sanat ve Spor Akademisi' kapsamında hayata geçirilen proje ile 8. ve 12. sınıf öğrencilerinin akademik başarılarının arttırılması hedefleniyor.  Adem İlkkılıç Ortaokulunda başlatılan proje kapsamında Valimiz Hulusi ŞAHİN'in eşi Hanımefendi Ebru ŞAHİN, Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi çalışanları ve projede gönüllü görev alan öğretmenler; projeden faydalanacak öğrencilerle bir araya geldiler. İlk etapta 8. sınıf öğrencilerinden belirlenen 62 öğrenciye destek sunulacak, proje kapsamında öğrencilere ihtiyaç duyulan her türlü alanda rehberlik yapılacak. 'Kültür, Sanat ve Spor Akademisi' kapsamında yürütülecek projede, okul dışı ortamlarda öğretmenlerin öğrencilerle vakit geçirmesi sağlanacak ve öğrencilerin akademik başarısının önündeki engellerin ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalar yapılacak.

01-11-201901-11-201901-11-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.