BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğankavak Köyü Ortaokulu Öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in Konuğuydu

TÜBİTAK ‘Robot Bilim Etkinliği’nde başarılı olan, Doğankavak Köyü Ortaokulu Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
 Doğankavak Köyü Ortaokulu Öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in Konuğuydu

Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Selim Karahanlı, Doğankavak Ortaokul Müdürü Yunus Doğan, Öğretmenleri Süleyman Yılmaz ve Burcu Ceyhan ile birlikte  Beşiri-Doğankavak Köyü Ortaokulu Öğrencilerini makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Öğretmen ve Öğrencilerle bir süre sohbet etti.  Ankara’da Hacettepe Üniversitesi kampusunda gerçekleşen, 250 projenin sergilendiği TÜBİTAK ‘Robot Bilim Etkinliği’nde, ‘Teşekkür Eden Çöp Kovası Robotu’ ile ödül alan, Beşiri-Doğankavak Köyü Ortaokulu Öğrencilerinin duygularını soran , Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı.

Sevgili çocuklar Ankara’da gerçekleşen, ‘Robot Bilim Etkinliği’nde gurur kaynağımız oldunuz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; "Başarmak güzel bir şey, inanıyorum ki bu başarınız akademik derslerinize de yansıyacaktır. Çalışmanın başarıyı, başarının da mutluluğu getirdiğini bu başarınızla bize gösterdiniz. Arkadaşlarınıza ve sizden küçük kardeşlerinize güzel örnek oldunuz. Okul ve eğitim insanı toplumda hedeflediği yere taşır, unutmayınız eğitim hedeflenen başarıya ulaşmak için bir araçtır. Biz ve devletimiz sizi çok seviyoruz. Tüm çalışmalar çabalar sizin daha güzel bir geleceğe ulaşmanız içindir. Bu anlamlı başarıda emeği geçen İdareci ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyor, siz sevgili öğrencilerimizi kutluyor  başarınızın devamını diliyorum” dedi.

Çelik gerçekleşen ziyaretin sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.