BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NAZİF YILMAZ SASON'DA MEYDANA GELEN ELİM KAZA SEBEBİYLE BATMAN'DA

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, Sason ilçemizde meydana gelen elim kazada vefat eden iki öğrencimizin ailelerine taziye ziyaretinde bulunup Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un taziye dileklerini ailelere iletti.
DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN NAZİF YILMAZ  SASON'DA MEYDANA GELEN ELİM KAZA SEBEBİYLE BATMAN'DA

Dün akşam saatlerinde İlimize gelen Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ile birlikte Batman'ın Sason ilçesindeki elim kazada yaralanan ve Batman'daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan öğrencileri ziyaret edip öğrenci ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Hastane yetkililerinden öğrencilerimizin son durumu hakkında bilgi aldılar.

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN; Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Sayın Hulusi ŞAHİN'i Valilik Makamında ziyaret ettiler.  

Ziyaretinden ardından Sason ilçemize geçen Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN; Gürgenli Köyü yakınlarda meydana gelen elim kazanın yaşandığı yerde incelemelerde bulundular.

Kaza yerinde yapılan incelemenin ardından elim kazada iki evladını kaybeden baba Vahdettin Barlık'ı, Gürgenli Köyünde ziyaret eden Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN; acılı baba Vahdettin Barlık'a taziye ziyaretinde bulundular. Sayın YILMAZ, acılı babaya Sayın Bakanımızın selamını ve taziye dileklerini ilettiler.

Taziye ziyareti sırasında acılı baba Vahdettin Barlık'la telefonda görüşen Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, öğrencilerimizin ailesine taziye dileklerini iletip yaralı durumda olan öğrencilerimize şifa ile kavuşma duasında bulundular.

Daha sonra çocuklarımızın mezarlarını ziyaret eden Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN burada Kuran-ı Kerim okuyup duada bulundular. 

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ve İl Müftüsü Sayın Turgut ERHAN; daha sonra öğrencilerin öğrenim gördüğü Sason Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Sason Anadolu Liselerini ziyaret edip burada okul idarecileri ve öğretmenlerle biraya gelip geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

11-03-202111-03-202111-03-202111-03-202111-03-202111-03-202111-03-202111-03-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.