BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital İçerik Hazırlama Çalışmalarına Katılan Öğretmenlere Teşekkür Belgesi

Ölçme Değerlendirme Merkezimizde uzaktan eğitime destek olmak için video çekimleri, video montajı, beceri temelli soruların hazırlanması ve e-öğrenme modüllerini kapsayan dijital içerik hazırlama çalışmalarına katılan öğretmenler, Batman İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret etti.
Dijital İçerik Hazırlama Çalışmalarına Katılan Öğretmenlere Teşekkür Belgesi

Salgın süreciyle birlikte uzaktan eğitim sürecinin başından beri 300'den fazla konu anlatım videosu, yüzlerce beceri temelli soru yazımı ve dijital içerik hazırlamada aktif olarak faaliyetler yürüten Batman Ölçme Değerlendirme Merkezinde uzaktan eğitime destek olmak için video çekimleri, video montajı, beceri temelli soruların hazırlanması ve e-öğrenme modüllerini kapsayan dijital içerik hazırlama çalışmalarına katılan öğretmenleri makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN bir süre öğretmenlerle sohbet edip ÖDM çalışmalarına verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Uzaktan eğitim sürecinde 6 Soru 6 Cevap, Konu Anlatım Videoları, Beceri Temelli soru hazırlama gibi kapsamlı projelerde Ölçme Değerlendirme Merkezi ile işbirliği içinde çalışan 400'den fazla öğretmen, süreç içerisinde aktif olarak faaliyetler düzenledi.

Gerçekleşen ziyaretin sonunda öğretmenlere teşekkür belgelerini veren eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN konuklarına kitap hediye etti.

29-04-202129-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.