BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Derece Yapan Öğrenciler Çelik’i Ziyaret Etti

YGS sınavında Türkiye geneli sıralamada, ilk 2000’e giren Batmanlı öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret ettiler.
Derece Yapan Öğrenciler Çelik’i Ziyaret Etti

      Okul Müdürleri Mehmet Konak ve Mehmet İsen ile birlikte, YGS sınavında Türkiye geneli sıralamada ilk 2000’e giren, Batmanlı öğrencileri makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, öğrencilerle bir süre sohbet etti, başarılarının devamını diledi. Okul Müdürleri de; Milli Eğitim Müdürlüğünün verdiği destek ve katkılardan dolayı Çelik’e teşekkür ederek, desteğin kendilerini mutlu ettiğini, gururlandırdığını ifade ettiler.

Sevgili gençler sizi kutluyor, başarınızın devamını diliyorum diyen, “Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Aynı zamanda bu başarıda emeği geçen okul idaresi, öğretmenleriniz ve ailelerinizi de kutluyor, onlara teşekkür ediyorum. Ve en önemlisi, başarıyı yakalama arzunuz bu başarıyı getirdi. Başarınız sizden küçük öğrenci kardeşlerinize, güzel bir örnek olacak. Bize düşen başarılı olmanız için, destek olmak, en iyi ortamı hazırlamak, okullarımızı en iyi donanıma sahip hale getirmek. Sizin bu başarınız, bizi gelecek adına daha çok umutlandırıyor. Bahtınız ve önünüz açık olsun, bundan sonrada yapılabilecek her şeyde, bilin ki yanınızdayız. Bu toprakların yetiştirdiği gençler olarak, her zaman topluma faydalı, birer birey olma gayreti içinde olun. Mevlana’nın güzel sözünü unutmayın ‘bir ayağınız kültürünüzde, bir ayağınız ilim için dünyayı gezsin. Her zaman ben topuma ne katabilirim düşüncesi içinde olun. Unutmayın, hayatta mutlu olmak için çok neden var” dedi.

Gerçekleşen ziyaretin sonunda, başarılı öğrencilere hediye veren, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.