BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Daire Başkanlarından Batman’a Çalışma Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilişim Altyapı Sistemleri ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Murat Karadağ iki günlük çalışma ziyareti kapsamında Batman’a geldiler.
Daire Başkanlarından Batman’a Çalışma Ziyareti

Batman gelen Daire başkanları ilk olarak, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret ettiler, Fatih Projesi ve UZEM Sınıfı ile ilgili çalışmalar ve son durum hakkında bilgi alışverişinde bulundular. İki gün süren çalışma ziyaretinde Fatih Projesi kapsamındaki Batman Anadolu Lisesini ve Yeni Mahalle İlkokulunda bulunan UZEM Sınıfını gezen ve inceleyen Daire Başkanı Bilal Tırnakçı ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Murat Karadağ, çalışmalarla ilgili idareci ve öğretmenlerle görüştüler. İlimizde iki günlük çalışma ziyaretinde bulunan Daire Başkanlarının ziyaretine Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik ve Milli Eğitim Müdürlüğü MEBBİS Yöneticisi Tevfik Edis eşlik ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.