BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çoşkun’dan Milli Eğitime Veda Ziyareti

  Kastamonu Taşköprü Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı Zafer Çoşkun, Milli Eğitim Müdürlüğüne veda ziyaretinde bulundu. 
Çoşkun’dan Milli Eğitime Veda Ziyareti

Veda ziyaretleri kapsamımda Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulunan Vali Yardımcısı Zafer Çoşkun’u, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdür Yardımcılar ile Şube Müdürleri karşıladı.   Milli Eğitim Müdürlüğü makam odasında bir süre sohbet eden Çoşkun ve Milli Eğitim İdarecileri birbirlerinden helallik istediler. Sohbette konuşan Vali Yardımcısı Çoşkun, “Eğitim başarının anahtarıdır bu vesile ile yeni başlayan 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Veda ziyaretinde konuşan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Sayın Valim güzel temennileriniz için şahsım ve camiam adına teşekkür ederim. Bizde nitelikli eğitimi hedefliyoruz. Yeni atandığınız Kastamonu Taşköprü mülki idare amirliğinizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Oldukça sıcak ve samimi geçen veda ziyaretinin sonunda Milli Eğitim Müdürü Çelik ve Milli Eğitim Yöneticileri Vali Yardımcısı Çoşkun’u uğurladılar.   

Çoşkundan Milli Eğitime Veda Ziyareti

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.