BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Türkiye İkincisi Minikleri Konuk Etti

  İMKB Ortaokulu masa tenisi öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret etti.
ÇELİK, Türkiye İkincisi Minikleri Konuk Etti

Petrolkent Mahallesinde bulunan İMKB Ortaokulu tenis takımı öğrencileri Okul Müdürü Mustafa COŞKUN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Abdusselam GÖK’ü makamında kabul eden ÇELİK, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ziyaret sırasında İMKB Ortaokulunun son yıllarda spor müsabakalarında alınan başarıyı Beden Eğitimi Öğretmeni Abdusselam GÖK anlattı.

Okullar arası Türkiye masa tenisi şampiyonasında kızlarda Türkiye 2.’si erkeklerde Türkiye 3.’su öğrencileri ve öğretmenlerini kutlayan ÇELİK; “Sevgili Öğrenciler sizi burada görmek çok güzel ve mutluluk verici. Bu başarınızı buraya gelip bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Eskişehir’de gerçekleşen Okullar arası Türkiye masa tenisi şampiyonasında Türkiye 2.’si olmuşsunuz ancak siz gönlümüzde birincisiniz. Kenar semtlerde bulunan okullarımızda ortaya çıkan bu başarı bizi daha çok mutlu ediyor, başarınız bizi daha çok çalışmaya çaba göstermeye teşvik ediyor. Milli Eğitim olarak biz her zaman sizin yanınızdayız.  Başarınız öğrenci arkadaşlarınıza örnek olacak. En kısa zamanda sizi okulunuzda ziyaret edeceğim. Minikler kategorisinde başarı elde etmişsiniz o güzel kocaman yüreklerinizle, aldığınız bu başarıdan dolayı sizi, bu başarıda emeği geçen Öğretmen ve Okul İdarecisi arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu.

                              ÇELİK ziyaretin sonunda minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.