BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çelik Spor Lisesi ve Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

    Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, bu yıl eğitime başlayan Batman Spor Lisesini ziyaret etti, okulu gezdi, okul hakkında bilgi aldı.
 Çelik  Spor Lisesi ve Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

 

 

Batman Spor Lisesini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i okula gelişinde Okul Müdürü M. Ömer Eren karşıladı. Milli Eğitim Müdürü Çelik, Okul Müdürü Eren’den okul hakkında ve eğitim yılı başından bu yana, okulun gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgi aldı. Çelik daha sonra okulu gezdi, öğrencilerle sohbet etti. Okul Gazetesi çıkaran öğrencilerin, okullarını ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik ile röportaj yapma talebini kırmadı ve sorularını yanıtladı.

            Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, daha sonra Batman Kültür Mesleki Ve Tenkil Lisesi, Güneş Kız Öğrenci Yurdunu ziyaret etti. Yurdu gezen Çelik, yurt hakkında idarecilerden bilgi aldı. Çelik son olarak Lise Müdürleriyle, yurtların durumu ile ilgili genel bir değerlendirme toplantısı yaptı. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in yaptığı ziyaretlere Şube Müdürü Mehmet Işık eşlik etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.