BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Okul ziyaretlerine devam eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Vali Zeki ŞANAL ve Yahya kemal BEYATLI Anadolu lisesini gezdi idarecilerden bilgi aldı.
ÇELİK Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, ilk olarak Vali Zeki ŞANAL ilkokuluna gitti. Burada Okul Müdürü Bilal EROĞLU’ndan okul ile ilgili bilgi alan ÇELİK, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti, öğretmenlerden bilgi aldı. ÇELİK, Vali Zeki ŞANAL İlkokulu ziyaretinin ardından, Yahya kemal BEYATLI Anadolu lisesine geçerek, burada Okul Müdürü İsmet ÜRÜT ile okul hakkında bilgi aldı.  Yahya kemal BEYATLI Anadolu Lisesi ziyaretinde, 11. Sınıf öğrencisi Rukiye YILDIRIM, görsel sanatlar dersinde yapmış olduğu karakalem çalışması, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in tablosunu, kendisine hediye etti. ÇELİK Görsel Sanatlar Sınıf Öğretmeni Bedri EKİN’den, yürütülen görsel sanatlarla ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, son olarak Atatürk Ortaokuluna giderek, okulun konferans salonunda TPAO üst düzey yönetimiyle bir araya geldi.  40 derslikli Atatürk ilkokul ve ortaokulu binasını Batman’a kazandıran, TPAO Genel Müdürü Besim ŞİŞMAN’a, eğitime verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.