BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Batman Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesini ziyaret etti.
ÇELİK, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Her fırsatta değişik okulları ziyaret eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, son olarak 19 Mayıs Mahallesinde bulunan Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesini ziyaret etti. Kendisini karşılayan Okul Müdürü İsmet ÜRÜT ile birlikte okulu gezen Milli Eğitim Müdürü ÇELİK sınıfları gezdi öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerle sohbet eden ÇELİK; “Milli Eğitim Kurumu olarak sizin başarınız ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizinde daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Önünüze sunulan bu fırsatları ve zamanı iyi değerlendirir çok çalışırsanız, bilin ki okul katmanlar arası ulaşımı sağlar. En alt noktadan en üst noktaya kadar ulaşabilirsiniz. Unutmayın çaresizseniz, bu gün içinde bulunduğunuz öğrencilik yıllarında çok çalışıp çare siz olursunuz” diye konuştu.      

Sınıfları gezen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlerle sohbet eden görüş ve önerilerini dinleyen ÇELİK; “Bizim hedefimiz kurumsal olarak işleyişi oturtmak ve bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bu hedef doğrultusunda bu yıl önemli dönüşümler yapıldı. Milli Eğitim Camiası büyük bir camia ve bu camianın her ferdi bizim için önemlidir değerlidir. Öğretmenlik kutsal bir meslek, siz bu kutsal mesleği icra ederken göstereceğiniz özveri ve fedakarlığın maddi karşılığı alınmazsa bile ortaya çıkacak başarı başta size olmak üzere tüm topluma mutluluk olarak geri dönecektir” diye konuştu.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.