BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK Okul Ziyaretlerinde

  Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Âdem İlkkılıç İlk/Ortaokulunu ziyaret etti, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.
ÇELİK Okul Ziyaretlerinde

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in, Âdem İlkkılıç İlk/Ortaokulunu ziyaretinde, kendisini Okul Müdürü Bilal SERİK karşıladı. ÇELİK okul bahçesinde beden eğitimi dersinde olan öğrencilerle kısa bir sohbet etti başarılar diledi. Öğrencilerde sohbette okullarına basketbol sahası talebinde bulundular. Bahçede öğrencilerle sohbetin ardından okula geçip sınıfları gezen ÇELİK öğrencilerle sohbet etti. Sınıfların ardından okulu kantinini gezen ÇELİK kantin çalışanlarının hijyene verdikleri önemin önemli olduğunu öğrencilerin sağlığını doğrudan ilgilendirdiğine dikkat çekerek bundan böyle tüm kantin çalışanlarının beyaz önlük giymelerini istedi.

            ÇELİK daha sonra Okul Müdürü ve Müdür Yardımcılarıyla Okulu gezdi. Okuldaki görsel düzenlemenin öğrencilerin eğitimine olumlu katkı sağladığına dikkat çeken Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK İdealist genç idarecilerin devlet okullarında özel kolejlerde dahi olmayan güzel örnekler oluşturduklarını ifade etti.  

Çelik Âdem İlkkılıç okulunda son olarak öğretmenler odasında okul öğretmenleriyle bir araya geldi sonlar sohbet etti. 

            “Eğitimci olmak biz göre büyük bir şereftir, aynı zamanda büyük bir sorumluluktur” diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sizin özveriniz ve azimli çalışmalarınız sonucu, öğrenci velilerimizden güzel şeyler duyuyorum, bunun için size teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim görmesi ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanması, bizim asıl hedefimizdir, bu hedefe ulaşmak için, okullarımızdaki kurumsallaşmanın devam etmesi gerekir. Okullar sadece öğrencilerin öğrendiği bir yer değil, aynı zamanda hayata dair bizlerinde gözlemlediği yeni şeyler öğrendiği mekânlardır.  Öğrenmek mutluluktur, burada öğreterek mutlu oluyoruz. Sizi böyle istekli ve heyecanlı görmek beni mutlu ediyor. Biz büyük bir aileyiz ve bunun farkındayız. Mutlu olmak için başarmalıyız,  başararak hayata bir değer katmalıyız. Ne kadar iyi olana varırsak varalım, unutmayalım ki daha iyiye ulaşmak mümkündür. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

            ÇELİK, Anadolu Öğretmen Lisesinde

ÇELİK son olarak binası tamamlanan ve çevre düzenlemesi devam eden, Anadolu Öğretmen Lisesi ile öğrenci yurduna geçerek, buradaki çalışmaları yerinde gördü, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.