BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Okul Ziyaretlerinde

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Gültepe Mahallesinde bulunan Gültepe İlkokulunu ziyaret etti.
ÇELİK, Okul Ziyaretlerinde

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, okul idaresi tarafından yapılan okul bahçesi yeşil alan çevre düzenlemesi, oyun alanları ile okul koridorlarının birer bilim sokağına dönüştürülmesi çalışmalarını yerinde inceledi.

            Milli Eğitim Müdürü ÇELİK, Okul Müdürü Şehmus EREN ve Müdür Yardımcısı Ubeydullah AYDIN’dan, Okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretin sonunda bir açıklama yapan ÇELİK; “Ziyaretimizde bizi çok mutlu eden, eğitim anlayışımızı gözden geçirmemizi hatırlatan, güzel uygulamalarla karşılaştık. Okullarımızın fiziki mekânlarının eğitsel amaçlarla daha güzel nasıl kullanılabileceğini, arkadaşlarımız fedakârca bir çalışma ve geleceğe yönelik güçlü bir vizyonla bize gösterdiler. Burada yapılan çalışmalar sadece devlet okullarımıza değil, özel okullarımıza da örnek olacak nitelikte. Okul bir kolej havasına bürünmüş, burada eğitim gören öğrencilerimiz, daha nitelikli bir eğitim ortamından yararlanacak olmalarından dolayı, çok mutlu oldum. Okulumuzdaki güzel çalışmaların diğer okullarımıza örnek olması amacıyla buraya geziler düzenleyeceğiz. Bu çalışmada emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

            Okulda oluşturulan Matematik Atölyesi,  Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler Sokağı uygulamaları ile öğrencilerin eğitimde önemli katkı sunulması hedefleniyor. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in okul ziyaretine, Mili Eğitim Müdür Yardımcıları Zübeyir YILMAZ ve Naci ŞEMDİNOĞLU’da eşlik etti.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.