BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Miniklere Oyuncak Dağıttı

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Gülpembe Anaokulunu ziyaret etti, minik öğrencilere oyuncak hediyeler dağıttı.
ÇELİK, Miniklere Oyuncak Dağıttı

İlimizin kenar semtlerinden birinde bulunan Gülpembe Anaokulunu ziyaret eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, burada öğretmen ve minik öğrencilerle bir süre sohbet etti. Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i, Anaokuluna gelişinde Okul Müdürü Çağlar KILIÇ karşıladı. Bir süre Anaokulu hakkında okul müdüründen bilgi alan ÇELİK, daha sonra sınıfları gezdi minik öğrencilerle sohbet etti, onlara oyuncak hediyeler dağıttı. Merkezi İstanbul’da bulunan bir yayın kuruluşunun Batmanlı Eğitimci Yazar Yavuz EKİNCİ’nin aracılığıyla, göndermiş olduğu oyuncak hediyelerin dağıtımında konuşan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sevgili çocuklar sizinle bir arada bulunmak bizi mutlu ediyor, sizin gözlerinizdeki parıltı bizde daha çok çalışma azmi sağlıyor. Bu gün burada Eğitimci Yazar aynı zamanda Batmanlı bir misafirimizle birlikte buradayız. Yavuz EKİNCİ amcanızın girişimiyle Doğan Egmont ve kitap yayın kuruluşunun gönderdiği oyuncak hediyeleri size dağıtacağız. Ben kurumum adına bu işe vesile olan Sayın EKİNCİ’ye ve yayıncı kuruluşa teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Gülpembe Anaokulunu ziyaretinin ardından Necat Nasıroğlu Ortaokulu ve İlkokulunu ziyaret etti, okul müdüründen okul ile ilgili bilgi aldı. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.