BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK Lösemili Çocukları Konuk Etti

  Lösemili Çocuklar haftası münasebetiyle Lösemili çocuklar ve Batman LÖSEV komitesi, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i Ziyaret etti.
ÇELİK Lösemili Çocukları Konuk Etti

Her yıl Kasımın ilk haftasında kutlanan Lösemili çocuklar haftası nedeniyle, ziyarete gelen Lösemili çocukları makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, bir süre çocuklarla ve Batman LÖSEV komitesi üyeleriyle sohbet etti. LÖSEV’in Batman’daki faaliyetleri hakkında bilgi veren, LÖSEV Batman Temsilcisi Abdurrahman KANDEMİR; “Ülkemizde lösemili çocuklar için biri uluslararası, biri de Kasımın ilk haftasında kutlanan iki Lösemili çocuklar haftası bulunmakta. Bu haftalarda yapılan etkinliklerle toplumun dikkatini lösemili çocuklara çekmek ve toplumu korunma konusunda bilinçlendirmektir” diye konuştu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Ziyaretiniz bizi mutlu etmiştir, sizinle bir arada olmak güzel. Lösemili çocuklarımız hepimizin emaneti.  Bir amaç ve hedef uğruna bir araya gelmiş olmanız, güzel bir dayanışma örneği. Aynı zamanda bu dayanışmanız toplumda duyarlılık oluşturuyor. Milli Eğitim olarak her zaman sizin yanınızdayız, lösemi hakkında bilinçli bir neslin oluşması için, okul öncesi ve ilkokullarımızda eğitici çalışmalarımız olacak” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK ziyaretin sonunda, lösemili çocuklara çeşitli hediyeler verdi ve toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.