BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Konferans Salonu Açılış Programına Katıldı

  İluh Anadolu Lisesi konferans salonu, düzenlenen açılış programı ile hizmete girdi.
ÇELİK, Konferans Salonu Açılış Programına Katıldı

Çarşı Mahallesinde bulunan, İluh Anadolu Lisesi konferans salonu, düzenlenen töreni ile hizmete girdi.  Açılış törenine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Şube Müdürleri Abdulhadi TORPA, Abdulvahap HINÇ, Okul Müdürü Abdulvehap GÜNEŞ, bazı Okul Müdürleri Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Tören, okulu tanıtan slayt gösterisinin ardından, öğrencilerin okuduğu şiirler ve Müzik Öğretmeni Ela Şahinoğlu’nun yönetiminde verilen mini müzik ziyafetiyle devam etti.   Müzik ziyafetinin ardından Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK bir konuşma yaptı.

Konferans salonunun bu hale gelmesinde, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sevgili gençler, sizin aranızda olmak büyük bir mutluluk. Milli Eğitim Camiası olara yaptığımız tüm çalışmalar sizin içindir, daha güzel yarınlara hazırlanmanız ve ulaşmanız içindir. Okul idaresi güzel bir çalışma yapmış, ancak burayı daha güzel ve anlamlı yapan sizin buradaki varlığınızdır. Eğitim Camiası olarak, okullarımızın size layık olması için çalışıyoruz. Bu çaba doğrultusunda okul müdürlerimiz, çalışmalarıyla gerçekten öncülük ediyorlar. Unutmayınız hayatın güzelliği paylaşmaktır. Kurumlar sizin kendinizi geliştireceğiniz yerlerdir. Okullar gençliğin laboratuarıdır, burada hayata hazırlanıyorsunuz. Okul aynı zamanda bilginin üretildiği, öğrenildiği, mutluluğun yaşandığı ve geleceğe hazırlandığınız yerlerdir. Sizin kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz, bu güzel salonun yapımında emeği geçen herkese, bir kez daha teşekkür ediyor, salonun okulumuza ve size hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK konferans salonunun açılış töreninin ardından öğretmenler odasına geçerek burada öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

 

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.