BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK; “Hiçbir Sorun Eğitim Camiasından Büyük Değil”

2014-2015 Eğitim–Öğretim yılı 2. Dönem Lise Müdürleri durum değerlendirme toplantısı yapıldı.
ÇELİK; “Hiçbir Sorun Eğitim Camiasından Büyük Değil”

Batman Fen Lisesinde, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK başkanlığında, gerçekleşen durum değerlendirme toplantısına, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Batman merkezde eğitim veren Lise Okul Müdürleri katıldı.  Toplantının açış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, eğitimde başarıyı yakalamak için, mevcut durup tespitinin önem arz ettiğini ifade etti.

Hiçbir sorun Eğitim Camiasından büyük değildir diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Bu gün burada eğitim yılının ikinci dönem, ilk durum değerlendirme toplantısı için toplanmış bulunmaktayız. Eğitim toplumun her ferdini bir şekilde ilgilendiren bir konu, toplumun refahı, mutluluğu ve katma değer üretebilmesi için nitelikli bir eğitim görmesi elzemdir.  Milli Eğitim olarak, nitelikli bir eğitim hedefiyle çıktığımız bu yolda, dönem dönem, durum değerlendirme toplantılarıyla bulunduğumuz noktayı hep birlikte görmek, eksiklikler varsa tespit etmek ve daha iyiye ulaşmak için bir aradayız. Unutmayalım ki; hiçbir sorun Milli Eğitim Camiasından büyük değildir.  Biz başarıya inandıkça ve başarı için azimle çalıştıkça, üstesinden kalkamayacağımız bir sorun yoktur, olamaz. Enerjimizi eğitimde başarıyı yakalama yolunda harcadığımızda, önümüze çıkacak sorunları aşma noktasında, birlikteliğimiz bize güç verecektir. Bizim için her fert önemlidir ve toplumun bir ferdini bile kaybetme lüksümüz olmadığı bilinciyle, bilmeliyiz ki, başarmaktan başka şansımız yoktur.  Başarı için gerekli olan heyecan, inanç ve enerjinin sizde fazlasıyla var olduğunu görüyorum. Ekip ruhuyla daha çok çalışarak, Batman’ı eğitimde hak ettiği yere, taşıyacağımızdan hiç kuşkum yok. Bu toplantımıza katılımınızdan ve sizinle bir arada olmaktan dolayı mutluyum, durum değerlendirme toplantımızın Batman’a ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantı açış konuşmasının ardından, Okul Müdürlerinin durum tespit ve yapılan çalışmaları sırasıyla anlatmalarıyla devam etti. Saat 19.00’da başlayan toplantı saat 22.30’da sona erdi. Durum değerlendirme toplantısı sonrası toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.